Üretim Parkuru
Firmamız 1974 yılından bu yana "Elektrik Sanayisinin" metal esaslı yedek parçagereksinimini karşılamak üzere hizmet vermektedir. Zamanla sadece elektrik sanayisine değil otomotiv ve farklı sanayilerin bünyesinde yer alan firmalara iş yapmaya başlamıştır.

Yüksek teknolojili makinalarda talaşlıimalat yöntemlerini kullanarak, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti prensibi ilefaaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte olan firmamız, teknolojik üretimekipmanları ve otomasyona yönelik yatırımlara önem vererek sektördeki gelişmeleriyakından takip etmektedir.

Özellikle bakır işleme konusunda uzmanlaşan kadromuz aynı zamanda alüminyum, pirinç, otomat, transmisyon ve etg hammaddeleri de sorunsuz bir şekilde üretimde işlemektedir. Üretimini yapmış olduğumuz başlıca ürünlerimiz arasında; Alan düzenleyici, merkezleme plakası, boru kontak, alt insert, ara bağlantı, subap inserti,mafsal kol, tepe insert, yan insert, sızdırmazlık yatağı, taşıyıcı kontak, izolatör adaptörü,alt destek, valf, aktarma mili, sabit kontak, sızdırmazlık burcu, enjektör kovanı gibi ürünler yer almaktadır.

2013 yılında yapılan yatırımla kurulan sac işleme bölümü de başarılı bir şekilde üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bölümde lazer kesim, abkant, giyotin ve faintool makinaları yer almaktadır.

Makinalarımızın tamamını görmek için >>